Okurková maska Freeman

Ahoj, dnešní článek bude recenze na masku od značky Freeman z e-shopu Notino.cz . Tohle byla má první maska od této značky, teď už vlastním 2. ( S oběma jsem moc spokojená, i když tuto už skoro nepoužívám) . Vždycky jsem kolem těchto masek chodila a jsem ráda, že jsem jim též propadla, protože si určitě pořídím další a další. Mají jich v sortimentu opravdu hodně, jenže já chtěla slupovací, tak jsem vzala tuto okurkovou.
Vůně je svěží okurková, není vůbec nepříjemná, necítíte tam žádnou chemii ani nic podobného. Konzistence je gelová a opravdu hodně hutná, občas se mi špatně nanáší, hlavně musíte nanést všude rovnoměrně! Pak to vůbec nejde sloupnout, musíte po malých kousíčkách :D Za chvíli uschne a má se nechat působit cca 10 min, no už po 5 minutách necítíte obličej :D . Když ji nanesete dobře, tak se sloupává v pohodě.

Pleť je po masce jemnější a bez nečistot, nějaké velké změny to ale nedělá, protože je to spíše taková "lehčí" maska. Pleť je ale hydratovaná, i když já po každé masce používám krém, aby se mi nezdála vysušená nebo tak . S maskou jsem moc spokojená, seženete ji konkrétně  zde. Co je super je, že jsou k dostání i malé vzorečky, takže masku můžete nejdřív vyzkoušet, jestli vám bude vyhovovat! :) Stojí kolem 30 kč, takže paráda.

+ cena
+ slupovací 
+ vyčistí pleť
+ hydratuje

- rychle schne, musíte rychle nanášet

Máte zkušenost s touto maskou či jinou od Freemana? :) 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše krásné komentáře!