Baby Skin | Maybelline

Ahoj! Při dnešním krásném podzimním dni jsem si pro vás přichystala další recenzi, tentokrát na bázi pod makeup. Řekla jsem si, že by to mohl být dobrý tip, protože já tento produkt mám moc ráda a ráda bych vám ho doporučila :) Určitě je vám známý, alespoň podle obalu. Takzvaný "Baby Skin" přišel na trh do České Republiky zhruba před rokem. Já ho hned chtěla, protože když se podíváte na to balení, je opravdu nádherné! 
Abych to upřesnila - já makeup nepoužívám, ale tuto bázi používám pod korektor. (Ne každý den) Báze je určená jako podklad a měla by "vyzmizíkovat" póry a zanechat jemnou pokožku. Konzistence je gelová a hodně jemná. Hned po ozkoušení na ruce jsem byla překvapená z toho, jak máte pak nádherně jemnou a hebkou pleť. Na obličeji to samé - musím říct, že ten název "Baby Skin" je opravdu trefný :) Takže tento bod splňuje. Ale co se týká vyzmizíkování pórů? To bohužel moc nesplňuje, nevšimla jsem si žádné změny před a po. Kdyby to aspoň v popisu netvrdili, tak je mi to celkem fuk, protože já s póry problém nemám. Bohužel v tomhle mě to trochu zklamalo, ale i tak je to má oblíbená báze , protože pro mě ty 2 hlavní funkce splňuje : Krásně vyhladí pleť, která je pak sametově jemná a korektor vydrží mnohem déle než bez báze. Myslím si, že jsou 2 skupiny lidí : Jedna tuto bázi nenávidí, druhá miluje. Já jsem spíš něco mezi :)
Můj názor je takový, že je to spíše průměr, ale je to super kosmetický pomocník, pokud nemáte problém s velkými póry či jinými nedostatky. Pokud jen hledáte něco, co vám vyhladí pleť a makeup/korektor vám s tím déle vydrží, určitě volte Baby Skin. V drogerii za toto malé balení (22ml) dáte okolo 250,- kč , na Notino.cz seženete Baby Skin za necelých 200,- kč.  

Jaký máte názor na Baby Skin? :) 

10 komentářů:

 1. Vypadá celkem dobře. Já mám radši báze, které mají tu gelovou strukturu. Závidím, že nemusíš používat make-up, protože já nemám moc pěknou pleť, takže bych bez make-upu nikam takhle nevyrazila. No uvidíme, třeba se ke mě takhle báze taky někdy dostane, nicméně na svém seznamu jí zatím nemám :)

  Ketrin Fl ~ CALL ME KETRIN BLOG

  OdpovědětVymazat
 2. I've heard this collections is quite cool! need to try)
  KireiKana

  OdpovědětVymazat
 3. Rozmýšľam o nej už celkom dlho, no stále nie a nie sa dokopať ku kúpe :D
  Hello, my name is Ev

  OdpovědětVymazat
 4. Bázi mám doma taky, je super a moc se mi líbí i ten její obal :)

  BLOG: Kosmetická taštička

  OdpovědětVymazat
 5. Já jsem se na tuhle bázi v drogerce dívala, ale nakonec jsem k ní nepojala důvěru a nekoupila jsem si ji :) Teď si úplně nejsem jistá, jestli jsem udělala správně, možná ještě změním názor a příště šáhnu právě po ní :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 6. názor nemám zatím žádný, bohužel jsem zatím testovala jen bázi pod oční stíny:) k bázi pod makeup jsem se ještě nedostala.


  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 7. Ja sa taktiež chystám si túto bázu kúpiť :)

  OdpovědětVymazat
 8. Báze vůbec nepoužívám, nosím jen pudr :) Ale určitě pro někoho skvělý tip!
  JANNIEBEL

  OdpovědětVymazat
 9. myslím, že máš úplnú pravdu jedna polka ľudí naň nedá dopustiť a druhý by ho najradšej hodili cez pol miestnosti len keď sa o ňom dakto zmieni :D Osobne je mi na pleti veľmi príjemný, nenosím ho každý deň lebo mám pocit, že príliš upcháva póry tou silikonovou zložkou ale ak sa chystám na nejakú akciu kde potrebujem aby mi make up vydržal povolám ho rada do akcie! :)
  Ivana xx

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše krásné komentáře!