Kérastase Cristalliste Bain Cristal Šampon

Ahoj! Je tu další měsíc , strašně to utíká, za chvíli je tu jaro! Kdo se tak těší jako já? :) Po delší době mám opět recenzi na produkt na vlasy - šampon od značky Kérastase. Tuto značku jsem zkoušela úplně poprvé a strašně jsem se na to těšila, protože to je můj první produkt na vlasy od dražší značky, vždycky jsem používala klasické drogerkové, tak jsem byla zvědavá, co tento šampon s mými vlasy udělá. Na začátek bych chtěla poděkovat e-shopu notino.cz, který mi tento šampon poskytl :) . Konkrétně ho seženete zde. Jdeme na recenzi!
 Šampon jsem testovala bez použití kondicionéru a masky, abych viděla, jaké účinky má opravdu jen ten šampon. Když jsem ho poprvé otevřela, ohromila mě úžasná vůně ! Krásně tak kadeřnická :) Musím říct, že na to, jak jsem chválila vůni Aussie produktů , tak kam se Aussie s vůní na tento šampon hrabe. Necítím tam vůbec žádnou umělost. Voní opravdu luxusně. Stačí pár produktu a šampon krásně napění - což když mi šampon neudělá, tak ho prostě nepoužívám a koupím si radši jiný. Navíc jsem ráda , protože šampon je celkem maličký - má 250 ml , takže by byl hned pryč, kdybych při každém mytí spotřebovala třetinu balení. Hned po umytí vodou byly vlasy krásně jemné. Po vysušení se mi mnohem lépe rozčesávaly , než s obyčejným šamponem. ( Když si dám masku, tak se pak dobře rozčesávají, ale bez masky ne, teď jsem šampon testovala bez masky). Takže z toho jsem byla nadšená. Navíc jsem tu krásnou vůni cítila i po vysušení, což se mi málokrát stane :) Přišlo mi to, jako bych opravdu odcházela od kadeřníka, ten rozdíl od obyčejných šamponů je tam opravdu poznat, mám teď vlasy mnohem lesklejší a jemnější. S šamponem jsem moc spokojená, dávám má 10 bodů z 10! :)

+ vůně
+ dobře pění
+ vlasy se pak lépe rozčesávají

- jen menší balení :)

Máte zkušenosti s touto značkou? :) 

9 komentářů:

 1. S touto značkou zkušenosti nemám, ale je to můj tajný sen O:-) vůbec bych neměla co proti, kdybych taky dostala takovouhle nabídku :D O:-)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
 2. Produkty od tejto značky patria medzi špičku, preto verím, že aj tento šampón je super. :)

  Rebelliouslily

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám od této značky olejíček a je naprosto super! s tím používáním lepších šamponů souhlasím. Teď používám jeden dražší od Clorane a moje vlasy jsou naprosto lepší. BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
 4. Nemám, ale už dlouho chci, tak už bych se měla odhodlat a konečně něco vyzkoušet ! :)

  LenaČerge

  OdpovědětVymazat
 5. Od této značky nic nemám, ale ten šampon by určitě za to stál:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 6. Já se sice ubírám více k přírodnější péči ale když už tak Kerastase je značka, kterou bych do budoucna chtěla zkusit. Přeci jenom je složením lehčí a jiný než běžné chemické šampony. Cena je sice vysoká ale když odvede tak dobrou službu, proč ne.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše krásné komentáře!