TOP 3 řasenky

Ahoj! Vítejte u nového článku, který se bude zaměřovat na mé 3 nejoblíbenější řasenky. Ano 3, více to vykostit opravdu nešlo, protože jich mám plno oblíbených a plno z nich je super :) 2 z nich jsou z dražší kategorie, takže jsem přidala i levnější řasenku dostupnou normálně z drogerie či z internetu, já například objednávala na Notino.cz , protože mě tam přišly levněji. Co bych ještě k úvodu tak řekla , řasenku používám každý den a už jsem jich vyzkoušela opravdu desítky. Řasy mám celkem husté, ale i přesto vyhledávám řasenky, které udělají velký objem, ale samozřejmě taky musí trochu prodloužit a oddělit řasy. Pokud řasenka hodně slepuje, pak ji většinou vyřadím :) Jdeme se podívat na ty 3 oblíbence!
Benefit Roller Lash
Už jenom tím krásným balením se v mé sbírce vyjímá a vytahávám jí nejčastěji. Ale to holt Benefit umí. Je z té dražší kategorie, ale podle mě do řasenky by se investovat mělo. Samozřejmě ne nějaké velké částky, ale tahle řasenka nejdražší není. Z těchto 3 řasenek mi tato vyhovuje nejvíce svým kartáčkem, protože se s ním dostanu všude po řasách. Navíc krásně oddělí,vůbec neslepuje. Řasenka není třeba vůbec mokrá , jako Lash Sensational , kterou vám ukážu za chvíli. Mám ji ale z těchto 3 nejnověji a musím říct, že ji používám nejčastěji :)

Maybelline Lash Sensational
Tahle zástupkyně je z drogerie, takže levnější varianta. Co ale musím říct, je to nejlepší řasenka z drogerie. Takže pokud nějakou sháníte, určitě tuhle doporučuji. Jak jsem psala, má trochu mokřejší kartáček, ale to se časem zlepší. S kartáčkem se pracuje též dobře, ale je trochu větší než ten předchozí. Barva je opravdu černočerná a krásně vám řasy zahustí.

Benefit They're Real 
Zase musím vyzdvihnout krásný obal. Narovinu ale řeknu, že tahle je z těch 3 nejhorší , ale furt z mé sbírky je to zatím favorit. Má nezvyklý kartáček, který určitě znáte. Co je na ní super je to, že jde celkem snadno odlíčit. Sice jsem od ní čekala více, ale krásně řasy prodlouží. Myslím si , že za chvíli najdu lepšího oblíbence, který tuto řasenku nahradí . :)


Jaké jsou vaše top řasenky? :) 

10 komentářů:

 1. z týchto troch mám tú Maybelline, a používam ju aj momentálne, ale asi nepatrí pre mňa medzi top maskary :) skôr je to u mňa Miss Manga alebo Miss Hippie od Loréal:)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 2. Za mňa to tiež určite Lash Sensational, potom Diva´s Lashes od Pupy, Masterpiece Max od Max Factor a Volumythic od Miss Sporty :)

  OdpovědětVymazat
 3. ja som spokojná so yves Rocher maskarou :)

  OdpovědětVymazat
 4. Maybellinka je vážně nejlepší řasenka, kteoru jsem kdy měla. Hodně mi vyhovuje i ta žlutá - starší verze. Dělají perfektní objem a hlavně se nerozmažou ani když brečím. Juch!

  ...Instantní krása...

  OdpovědětVymazat
 5. My top includes Clarins, Rimmel and Artdeco)

  OdpovědětVymazat
 6. Já mám hodně ráda řasenky od Gosh Copenhagen :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
 7. Tú Maybelline mám a je fakt dobrá. Vlastne zatiaľ každá Maybelline riasenka v tučnom obale ma očarila. Riasy sú s nimi mega objemné a to je presne to, čo hľadám.
  Bianka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše krásné komentáře!