Rimmel Provocalips 16HR

Ahoj! Vítám vás u další recenze :) Nedávno mi přišel tento lesk na rty, nebo tekutá rtěnka, nevím úplně jak tomu mám říkat od značky Rimmel London. Určitě jste o tom slyšeli, je to normální tekutá rtěnka, která má z druhé strany ještě jeden aplikátor, kterým pak nanesenou rtěnku potřete a měla by vydržet déle, konkrétně 16 hodin. Jak obstála u mě? :)

Když jsem rtěnku poprvé nanesla, přišlo mi, že je trochu lepivá. Tak jsem si říkala, že to bude asi nic moc, když na to nanesu ještě ten bezbarvý lesk, ale pak se to srovnalo a bylo to na rtech příjemné. Co se týká odstínů , myslím si že jich moc není , já mám konkrétně odstín 500 Kiss me you fool , což je taková hoodně výrazná červená, ten odstín popravdě moc neunosím, jsem spíš na přirozenější , ale na nějakou akci, proč ne. Zkoušela jsem se rtěnkou tedy jíst, pít a vůbec se nehla! Opravdu jsem se divila, že tolik vydrží levná rtěnka z drogerie. Nevím, zda je to tím bezbarvým leskem nebo ne, protože samotnou rtěnku jsem nezkoušela.
Co byl docela problém bylo odlíčení, protože rtěnka vůbec nešla dolů, což je dobře, znamená to že s vámi dá opravdu vše! Fakt jsem to nečekala a jsem z toho mile překvapená . Lépe to šlo odlíčit dvoufázovým odličovačem, ale furt jsem musela celkem drhnout. Rtěnka je nádherně pigmentovaná, takže stačí dát jednu vrstvu na rty a máte vystaráno. Vůbec nezalézá do vrásek a dělá vám jemné rty ! Vyhovuje mi ten aplikátor, kterým se to nanáší. Určitě si pořídím další odstíny, protože se mi opravdu osvědčila a konečně nějaká rtěnka, která těch 16 hodin opravdu vydrží. Mám ji z Notino.cz/ , kde Rimmel   seženete opravdu levně.
+ obal
+ aplikace
+ výdrž !!

- menší výběr odstínů

Máte zkušenosti s těmito rtěnkami? :) 

3 komentáře:

 1. Velice se mi líbí odstín :)

  OdpovědětVymazat
 2. Simply great juisy shade) reminds me of strawberries)

  OdpovědětVymazat
 3. ja mám tie od Dermacol, ktoré taktiež držia skvele , a bola som zvedavá na tieto, tak po tvojej recenzii už viem, že si ich môžem s kľudným svedomím kúpiť :) ak by boli nejaké pekné odtiene :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše krásné komentáře!