Rimmel London : Brow this Way

Zdravím :)
Tvar a úprava obočí je velmi důležitá, protože nám rámuje celý obličej a bez upraveného obočí vypadá líčení neúplně a nehezky. Proto bych dnes chtěla napsat o setu na obočí Brow this way od Rimmel London , který jsem si oblíbila a používám ho celkem často. Asi bych nejdříve měla vzpomenout, že já mám obočí od přírody velmi husté a celkem i v dobrém tvaru , takže ho ani nemusím upravovat, většinou každý den používám jen bezbarvý gel na zafixování. Obočí si vyplňuji tímhle gelem jen v případě, že mám třeba výrazněji nalíčené oči, aby to obočí nebylo příliš výrazné :) Ale nebojte se, stihla jsem ho dost otestovat :)
Když jsem vybírala set na obočí, nejvíce mě zaujalo tohle. Vždycky se první dívám na balení - je hezké a praktické. Je k dostání v odstínu 003 Dark Brown, možná bych přivítala ještě aspoň 1 odstín. Set tedy obsahuje tmavý hnědý vosk, který je na zafixování a poměrně světlý stín na dokreslení obočí. Já používám jen ten vosk, protože ten stín mi barevně nesedí a i s tím voskem se lépe upravuje. Dále set obsahuje 2 praktické štětečky.
Pigmentace vosku je velmi dobrá. Můžete ho použít i samostatně a vypadá velmi přirozeně. Stín je také velmi pigmentovaný , ale strašně práší. Musíte s tím hodně opatrně. Přijde mi ale, že je na obočí velmi nepřirozený a že stačí málo a máte obočí jako slimáky, takže proto raději preferuji ten vosk.
Celkově bych to zhodnotila tak, že je to super set a ten vosk je velmi povedený a klidně si koupím další balení, i když z toho používám jen ten vosk. I když ten stín můžete použít normálně i na víčko :) Set seženete například na Notino.cz velmi levně .


Máte s ním zkušenosti? :)  

7 komentářů:

 1. S tímto setem zkušenosti nemám, ale přijde mi, že vosk má úplně jiný podtón než stín a moc se mi k sobě tyto dva odstíny nehodí -.-"

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 2. Já bohužel obočí husté nemám, a tak vždy potřebuji něco k úpravě :) Vosky mi ale moc nesedí.. nejraději mám klasické tužky a nebo stíny, po vosku sáhnu málokdy :)
  Blog Everythin Kate

  OdpovědětVymazat
 3. Po tomto setu jsem v drogerce koukala, ale bylo mi jasné, že bych ho nakonec stejně nevyužívala :) Já používám klasickou tužku a jsem spokojená :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 4. Ja žiaľ nie som majiteľkou husteho obočia a tak len trošku dokreslujem, ale preferujem ceruzky, tie mi pridu najprirodzenejšie :)

  OdpovědětVymazat
 5. Mě vyhovuje duo od Rival de loop :)

  OdpovědětVymazat
 6. Přesně tohle mám a už druhý balení. Obočí mám celkem dobré a husté, ale občas ho potřebuji srovnat, či lehce dobarvit a duo mi absolutně vyhovuje.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 7. Great post and really lovely blog.
  Would you like to follow each other? If you do, let me know in the comments on my blog.
  hugs
  https://darijadujovic.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše krásné komentáře!