Benefit : They're real

Ahoj :) Dnešní článek bude o všem známé řasence - They're Real od Benefitu. Je to můj první produkt od Benefitu, strašně dlouho jsem ji chtěla vyzkoušet, takže jsem si ji z wishlistu nakonec mohla odškrtnout. Čekala jsem od ní opravdu hodně, vzhledem k ceně, značce a recenzím. Díky tomu, že ji nabízí e-shop Notino.cz , jsem si jí mohla objednat, protože do kamenných obchodů (Notino v Praze)  to mám opravdu daleko a byla jsem tam max. 1 v životě, takže bych se ji asi hned tak nedočkala. Pojďme se tedy podívat, jaké z ní mám pocity :)


Co se mi vždycky líbilo jsou obaly od Benefitu, to musíte uznat, že jsou prostě úžasný. Ne jen tahle řasenka, ale i plno ostatních produktů. Řasenka slibuje, že vám natočí všechny řasy. Má takový nezvyklý kartáček, nevím jak ho popsat, prostě má takovou "kuličku" , která vám dobře natočí řasy i ve vnitřním koutku oka. To mi přišlo zajímavé. Má plastový kartáček. Je opravdu černo černá, není ani moc mokrá ani suchá, tak akorát. Řasy zahustí i prodlouží ale... Čekala jsem od ní mnohem víc. Když jsem jí poprvé použila, efekt mi přišel jako od nějaké řasenky z drogerie, bohužel. Když dáte více vrstev, celkem slepuje. Mám ráda výrazné řasy, ale furt chci, aby to bylo přirozeně. Celkem jsem se s ní už ale naučila manipulovat a dokážu se vyhnout přílišnému slepování.

Řasenka jde ale v pohodě odlíčit dvoufázovým odličovačem. Co musím vyzdvihnout je to, že se nedrolí a nedělá žmolky. Ale odvařená z ní nejsem a to jsem si myslela, že budu. Půlka lidí ji nesnáší, ostatní ji milujou. Já jsem něco mezi, protože zase tak nejhorší není. Je to moje první high-end řasenka a určitě mám v plánu zkusit ještě nějakou, například Roller Eyes od Benefitu , která je snad ještě vychvalovanější.

Jaký máte názor na Benefit They're Real? :) 

3 komentáře:

 1. Love this. Seems like a good product :)


  Please check out my latest post, too? I'd love to hear something from you! :)
  www.cielofernando.com
  FACEBOOK | INSTAGRAM

  OdpovědětVymazat
 2. O této řasence jsem už slyšela mnoho :) já se teď moc nemaluju, jsem přeci jen těhu a pleť se mi změnila, nepomáhají korektory...nic :DD takže bych vypadala jako klaun.

  OdpovědětVymazat
 3. Girl I love your choise and this post is amazing. You have nice blog... kisses

  Do you want to follow one each other? Tell me on my blog.

  http://www.ioannesstyle.com/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše krásné komentáře!