Tělový Peeling: Mojito od Saloos

Ahoj, vítám vás u dnešního článku. Jelikož jsem celkem nedávno psala článek o Bio kosmetice, tak jsem si řekla, že by bylo asi fajn nějakou vyzkoušet :D Když se řekne Bio kosmetika, jako první se mi hned vybaví česká značka Saloos , která je hodně známá v blogové scéně. Momentálně od nich testuji 4 produkty. Dnes se budeme věnovat prvnímu produktu, na jehož testování jsem se těšila úplně nejvíce - jedná se o tělový osvěžující peeling , verze Mojito. Mají na výběr ještě čokoládu, růže, levandule.. Jelikož mě nejvíce lákalo to "osvěžující" , tak jsem šáhla po této :) Navíc se mi líbí i to jednoduché balení a působí to na mě svěže. Je to i lehké na aplikaci, nemusíte nic vymačkávat ani nic podobného. Prostě odšroubujete víčko a mažete a mažete :) Jediná nevýhoda je, že mi to trochu vytéká. Ale tak to v koupelně neuškodí :)

Hned jak jsem produkt otevřela, ohromila mě ta parfemace - naprosto úžasná ! Vyvolalo to ve mě opravdu pocit osvěžení a vzpomněla jsem si na teplé dny u moře. Je to opravdu krásná exotická vůně a jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna tuto, protože třeba čokoláda a jiné jsou podle mě ohrané :) I když přemýšlím, že příště třeba tu čokoládu zkusím. Ale tahle vůně mě natolik zaujala, že možná zůstanu jen u ní. Kdo ví :D  Mám takový pocit, že jsou v prodeji i nové s jinou parfemací. Také jsem koukala, že vyrábí s vůní růže, takový více relaxační a romantický. Co je u mě trochu mínus je to, že se rychle vypotřebovává. Já bych asi potřebovala nějaké maxi balení, protože když to používáte na celé tělo, je to za chvíli pryč :D Nojo, asi budu muset nakupovat ve větším množství. Naštěstí je to celkem levný produkt, takže super :) 
Peeling obsahuje mořskou sůl, a ta svou funkci plní skvěle, hezky obrušuje. Po nanesení je pokožka mastnější, oplachuji jen vlažnou vodou. Používám ho 1-2x za týden a opravdu není potřeba víckrát, jako u jiných tělových peelingů. Díky oleji pokožku zhydratuje, takže není pak už potřeba mazat. Tuto značku seženete například na Notino.cz , kde si můžete vybrat z mnoha jejich produktů. Navíc máte balíček hned doma, protože dodání je opravdu rychlé :) Můžete si vybrat i nějaký balíček, jestli chcete aby vám to přišlo nějak speciálně zabalené. Na notinu si můžete vybrat z několika variant.+ balení
+ parfemace
+ trvanlivost
+ dobře peelinguje

- občas vytéká
- rychle se vypotřebuje


Jaký je váš oblíbený peeling? :)  

2 komentáře:

 1. Tak už také testuješ?:) Já jsem přemýšlela i nad mojitem, ale pak jsem právě zvolila čokoládu, protože tu vůni miluji a jiné produkty s ní jsem nezvolila, říkala jsem si, že alespoň jeden. :)

  somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 2. subhanallah, bagus sekali artikelnya. memang saya masih mersakan tidak terlalu mudah untuk bisa selalu berpikiran positif. biasanya karena ada pengalaman yang kurang menyenangkan atau kurang baik dengan hal itu.

  Obat Vitiligo

  Obat Vitiligo Ampuh

  Obat Herbal Vitiligo

  Obat Bercak Putih pada Kulit

  Cara Cepat Menghilangkan Vitiligo

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše krásné komentáře!