Benefit Roller Lash a Maybelline Brow Drama

Ahoj! Teď mě celkem baví psát  kosmetické recenze. Jelikož je teď celkem nově v mé sbírce tahle úžasná řasenka od Benefitu, řekla jsem si, že vám o ní musím něco napsat a doporučit vám jí, protože se zařadila mezi mé momentálně nejoblíbenější řasenky.
Určitě víte, že řasenka se na trhu pohybuje celkem dlouhou dobu. Mám i řasenku They're Real od stejné značky, tyhle dvě mezi sebou často soupeří. Z mého pohledu je mnohem lepší Roller Lash, They're Real mi 100% nesedla. Co mě vždyky u téhle značky zaujme je krásné balení - řasenka je navíc ještě zabalena v papírovém růžovoučkém obalu. To otvírání jsem si opravdu užívala. Samotný obal řasenky je černo- růžový. Kartáček je prohnutý do takového půlměsíčku - tyhle jemné, malé kartáčky mi vyhovují ze všech nejvíce, už dávno nejsem na husté velké kartáčky. Velmi dobře se s ním pracuje, protože se dostanete všude i na ty krátké řasy. Kartáček není vůbec mokrý, není třeba ho otírat.
Nanáším většinou 2 vrstvy které bohatě stačí. Řasenka krásně prodlouží a ODDĚLÍ řasy, vůbec neslepuje. V druhé vrstvě udělá i objem. Vlastně všehno, co po řasence chci. Udělá krásné přirozené řasy za ani ne minutku. Vyhovuje mi i na spodní řasy. Navíc je krásně natočí. Přes den se nehne z místa, ještě ani jednou se mi nerozmazla, vydrží až do večera. Musím říct, že se opravdu povedla a je to jedna z nejlepších řasenek, které jsem kdy vyzkoušela. Určitě vám ji můžu doporučit! :) Řasenku Roller Lash  najdete na e-shopu Notino.cz , kde je opravdu hojný počet produktů od značky Benefit :)
+ prodlouží
+ neslepuje řasy
+ zahustí
balení

nic

Znáte tuto řasenku od Benefitu? :) 


Další recenze, tentokrát půjde o produkt na obočí - celkem diskutovaný produkt. Jedná se o gel od značky Maybelline . Já, jelikož mám svoje obočí celkem husté a v tvaru jakém chci, nemusím si ho složitě dokreslovat a jednoduše mi postačí jen gel na zafixování obočí. Tento od Maybelline je hnědý, jinak v drogerii můžete najít i bezbarvé gely.
Mám ráda přirozené obočí a to tímto produktem snadno docílíte. Protože nenanáší moc produktu, krásně si to obočí můžete s tím gele přejet víckrát do té míry, do jaké budete chtít to obočí výrazné. To je u gelů super. Trochu jsem se lekla toho kartáčku, protože je tam taková kulička. Plno lidí psalo, že jim to vyhovuje, plno zase ne, takže jsem byla zvědavá. Je pravda, že precizně s tím obočí nedovyplníte, to ne. Zas na druhou stranu mě vyhovuje, protože mám obočí husté a nemusím se nějak patlat s tím, aby to bylo úplně precizní. Pro někoho, kdo má opravdu problém s tím, že ho má málo, myslím, že tento gel moc nebude, jak kvůli kartáčku, tak kvůli tomu, že obarvuje opravdu zlehka.
Odstín mám Dark Brown, který je ten nejtmavší, co se  prodává. Je fajn, sedí mi. Na ostatní odstíny jsem se nedívala, takže nevím, jaký výběr mají. Co se týče výdrži, moc dlouho s vámi nedá. Čekala jsem od tohoto gelu trochu více, takže jsem mírně zklamaná. To mi ještě vyhovuje kartáček, který spoustě lidem nevyhovuje, takže pro ně je to úplný propadák. U mě je to tak 50% na 50% :) . Zas na druhou stranu, pokud sháníte obyčejný gel na obočí na každodenní nošení, určitě vám vystačí :) . Gel od Maybelline Brow Drama seženete na stejném e-shopu.  
+- kartáček
+ barva

výdrž
- nevykreslí obočí precizně 

Máte zkušenosti s tímto gelem na obočí? :) 

2 komentáře:

  1. Už jenom ten obal vypadá nádherně :D škoda že mám asi 4

    OdpovědětVymazat
  2. Škoda, že není foto i s obočím :) Já mám nejraději essence gel :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše krásné komentáře!