Wishlist na rok 2016

Ahojky, jak určitě víte, dříve jsem psala wishlist produktů, které bych si chtěla pořídit ze stránky parfums.cz . Pár měsíců uplynulo a já vám mohu napsat krátký názor na produkty, protože jsem je pořídila a otestovala :) Tedy všechny kromě posledních dvou produktů - rtěnky a konturky na rty. Jdeme na to!

Bourjois healthy balance powder - je ta mě trošku tmavší, moc odstínů na výběr není. Pudr je ale krásně jemně namletý a opravdu matuje, vydrží celý den, není nutno pudrovat. Navíc je s praktickým zrcátkem :)

Avon báze pod oční stíny - stíny skoro vůbec nepoužívám, chtěla jsem to vyzkoušet jen tak ze zvědavosti :D Ale musím říct, že stíny na tom krásně drží a přidá jim to na pigmentaci, takže doporučuju :)

MUR Iconic 3 - určitě nemusím moc komentovat, MUR paletky jsou prostě super ! Stíny krásně pigmentované a velký výběr paletek. Tohle je dupe na Naked 3, takže je to taková levnější varianta.. :)

Avon trio - z tohoto jsem byla bohužel zklamaná, myslím, že jsem psala i recenzi :( Rozjasnovač na prd, to jsou jen třpytky, bronzer není skoro pigmentovaný, tvářenka taky nic moc, takže nedoporučuji.

Misha BB cream - jsem strašně ráda, že jsem pořídila. Je to úžasný BB cream, krásně světlý odstín, kryje, vydrží. Prostě pecka, mnohem lepší než makeupy , když si moc nechcete plácat obličej :)

Maybelline Lumi Touch Highlighting Concealer - úžasný rozjasňovací korektor se štětečkem. Světlý odstín, dávám ho přes krycí korektor a paráda :) škoda, že není dostupný v drogerii.

To je vše! Určitě mi dejte vědět, zda máte s něčím zkušenosti :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše krásné komentáře!