Total-store.cz

Ahoj! Jelikož tu dlouho nebyl článek z rubriky e-shop. ( Kdo si pamatuje, jde o to, že daný e-shop prozkoumám, napíšu vám můj názor na design, přehlednost, zboží a pak zrecenzuji daný produkt z té stránky) . Tentokrát tu máme e-shop Total-store.cz , kde najdete sportovní oblečení, doplňky apod.
Čeho si první na stránce všímám je vzhled - podle toho se i rozhoduji, zda si na dané stránce něco objednám. Total-store mi přijde přehledný, protože si hned na hlavní stránce vyberete kategorii, z které chcete vybírat. Jak vidíte, na stránce jsou kategorie : BOTY, OBLEČENÍ, DOPLŇKY. Dále si rovnou můžete vybrat značku oblečení/bot, kterou hledáte. To mám nejradši, protože jdu občas nakupovat s tím účelem, že chci například něco od značky Nike, takže si hned můžu rozkliknout, co v daném sortimentu nabízí.
Navíc je na stránce rychlé dodání - do druhého dne máte balíček doma. Také máte 21 dní na případnou výměnu či vrácení zboží, což je super. Navíc teď před Vánoci probíhají na e-shopu různé slevy, takže se určitě vyplatí tam mrknout :) Myslím, že tohle mohu hodnotit 10/10 ! :) 

POPIS:
Dámská sportovní podprsenka značky Puma vyrobena z funkčního polyesteru. Dámská sportovní podprsenka v černém provedení, kterou nabízí značka Puma. Tento model disponuje opravdu kvalitním a velice prodyšným materiálem, který se vždy postará o Vaše pohodlné nošení a zanechá Vás v suchu, protože perfektně saje pot. Nechybí ani elastický spodní lem , díky kterému podprsenka perfektně drží. Neváhejte, tento model tu čeká jen a jen na Vás!
Je z příjemného materiálu a vše odpovídá popisu na e-shopu. Je i ve více barevných variantách, já si vybrala černou. Tabulku velikostí na stránkách najdete také. Jsem moc spokojená, navíc je na ní teď sleva! :)

Objednáváte oblečení na internetu? :) 

5 komentářů:

  1. Lovely post dear! Have a great weekend! xx

    OdpovědětVymazat
  2. Na internetu objednávám ráda a taky se vždycky rozhoduju podle přehlednosti... a pak samozřejmě podle cen :)

    OdpovědětVymazat
  3. This form of training isn't always suitable for a long-time period program as it might rapidly lead to overtraining in a be counted of weeks. This turned into a one-week shot for me and i used to be placing the whole lot into it. http://guidemesupplements.com/max-test-xtreme-review/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše krásné komentáře!