TOP 3 Řasenky !


Ahoj! Doufám, že vám rok 2019 krásně začal . Mě to furt nepřipadá, že je zase další rok. Máte nějaká předsevzetí, nebo jste se na to už vykašlali jako já? :D Také vítejte u nového článku, který se bude zaměřovat na mé 3 nejoblíbenější řasenky. Ano 3, více to vykostit opravdu nešlo, protože jich mám plno oblíbených a plno z nich je super :) 2 z nich jsou z dražší kategorie, takže jsem přidala i levnější řasenku dostupnou normálně všude, já například objednávala na Notino.cz , protože mě tam přišly levněji. Co bych ještě k úvodu tak řekla , řasenku používám každý den a už jsem jich vyzkoušela opravdu desítky. Řasy mám celkem husté, ale i přesto vyhledávám řasenky, které udělají velký objem, ale samozřejmě taky musí trochu prodloužit a oddělit řasy. Pokud řasenka hodně slepuje, pak ji většinou vyřadím :) Jdeme se podívat na ty 3 oblíbence!


Už jenom tím krásným balením se v mé sbírce vyjímá a vytahávám jí nejčastěji. Ale to holt Benefit umí. Je z té dražší kategorie, ale podle mě do řasenky by se investovat mělo. Samozřejmě ne nějaké velké částky, ale tahle řasenka nejdražší není. Z těchto 3 řasenek mi tato vyhovuje nejvíce svým kartáčkem, protože se s ním dostanu všude po řasách. Navíc krásně oddělí,vůbec neslepuje. Řasenka není třeba vůbec mokrá , jako Lash Sensational , kterou vám ukážu za chvíli. Mám ji ale z těchto 3 nejnověji a musím říct, že ji používám nejčastěji :)

Maybelline Lash Sensational
Tahle zástupkyně je z levnější kategorie, ale i tak skvělá a je to důkaz, že i za málo peněz seženete super řasenku :D Tahle je podle mě z těch levnějších ta nejlepší, a to jsem jich vyzkoušela už opravdu hodně .  Takže pokud nějakou sháníte, určitě tuhle doporučuji. Jak jsem psala, má trochu mokřejší kartáček, ale to se časem zlepší. S kartáčkem se pracuje též dobře, ale je trochu větší než ten předchozí. Barva je opravdu černočerná a krásně vám řasy zahustí.

Benefit They're Real
Zase musím vyzdvihnout krásný obal. Narovinu ale řeknu, že tahle je z těch 3 nejhorší , ale furt z mé sbírky je to zatím favorit. Má nezvyklý kartáček, který určitě znáte. Co je na ní super je to, že jde celkem snadno odlíčit. Sice jsem od ní čekala více, ale krásně řasy prodlouží. Myslím si , že za chvíli najdu lepšího oblíbence, který tuto řasenku nahradí . :) ale uvidíme, řasenek je více a více a já se těším až zase nějakou novou zkusím.


Jaké jsou vaše top řasenky? Máte radši spíše dražší, nebo levnější, nebo vám to přijde stejné? Napište do komentářů :) 

6 komentářů:

 1. Od Benefitu mě lákají řasenky. :) Ale zatím jich mám víc než dost :D
  Soutěžíme o balíček

  OdpovědětVymazat
 2. Great Review!
  I have a mascara very similar to the one in the middle and I love it!

  Happy 2019!

  Inspired Strawberry

  OdpovědětVymazat
 3. mám skúsenosť iba s Lash Sensational, tá je skvelá! :) ale aj ostatné dve vyzerajú veľmi dobre :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětVymazat
 4. Tuhle řasenku od Maybelline jsem měla a byla jsem s ní moc spokojená :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 5. Taky mám nejvíce ráda Roller Lash, nevím jak to dělá, ale dokáže mi jedna z mála udělat krásně slouhé neslepené řasy. A díky tvému článku jsi mi připomněla, že bych si mohla dokoupit novou, protože už jsem ji spotřebovala :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše krásné komentáře!