Rimmel : Match Perfection & Fix and Protect Primer

Hezký den, nedávno jsem začala testovat produkty  od Rimmelu . Tyto produkty nejsou úplně žhavé novinky, ale řekla jsem si, že by vás mohly zajímat. Jedná se o Makeup Match Perfection , který je vylepšený než ten předešlý a o bázi Fix and Protect. Toto duo jsem pořídila z e-shopu Notino.cz . Musím říct, že bylo opravdu těžké vybrat pár věcí, protože tenhle e-shop miluji a vždy na něm strávím několik hodin :D. Nejvíc se většinou vyžívám právě v této značce, protože tam furt přibývají nějaké novinky a já tuhle značku prostě miluju. Je opravdu těžké vybrat jen něco :D Už mám opět vyhlídnuto xx dalších produktů, takže se můžete těšit na plno recenzí. Nejvíce mám od této značky ráda produkty právě na pleť - makeupy, korektory a pudry. Dále také úžasné dlouhotrvající rtěnky, ale abych nezapoměla, řasenky nejsou taky špatné.Takže vlastně všechno :D Dnes tedy zrecenzuje dva pleťové produkty, makeup a bázi. Tuším, že tohle je má první báze od Rimmelu. Jak tedy u mě obstály? 

Match Perfection Makeup 
  • makeup má ochranný faktor SPF 20
  • má hydratovat 24 hodin 
  • v nabídce je 6 odstínů -i odstín porcelain
  • cena je 249,-
Když začnu obalem, je stejný jako předešlý. Má tam akorát nějaké detaily doladěné. Je klasicky pumpičkový, což mi vyhovuje nejvíce. 

Mám odstín 100 Ivory a jak jsem psala, je na výběr 6 odstínu a mezi ně patří i velmi světlý 010 Porcelain. Ale vyberou si i ty z vás, které potřebují středně tmavé makeupy. 

Makeup je celkem hutný, hutnější než ten minulý. Parfemace je stejná, velmi příjemná. Na pleti je příjemný a má střední krytí, pěkné rozzáří. Výdrž je průměrná. Musím říct, že tenhle makeup patří mezi mé nejoblíbenější od Rimmelu. Pár jsem jich už vyzkoušela , ale tenhle mi vyhovuje nejvíce. Bohužel už mi nesedí moc odstín, takže se budu muset podívat po jiném. Nebo mám zkusit nějaký jiný? Napište mi do komentářů, jestli máte nějaký oblíbený a jaký bych mohla zkusit :) 


Báze Fix and Protect
  • připraví na makeup
  • zdokonalí pleť
  • hydratuje


Báze obsahuje celkem třpytky a moc vám pleť nevyhladí . Hydratace tam je, ale ne nějak výrazná. Pleť na makeup připaví a makeup s ní vydrží o něco déle než bez báze.
Barva báze je bílá, po rozetření tam žádný náznak není, Není tak silikonová jako ostatní báze, takže jak jsem psala, moc pleť nevyhladí. Mám tedy doma lepší. Použila jsem ji jen na testování, teď se přiznám báze skoro nepoužívám. Jen když jdu někam a potřebuji aby mi makeup opravdu vydržel. Tuhle asi podaruji, nebo nechám jen ležet v šuplíku. Myslím si, že na mou pleť ani moc nesedí. Ale někomu třeba sedět bude, kdo ví :) Balení má ale roztomilé, musím říct :D 

Bázi ale ráda používám, určitě vám jí můžu doporučit jako ostatní báze od Rimmelu . 

+ obaly
+ výdrž makeupu
+ odstíny makeupu
+ cena
+ příjemnost na pleti

- báze moc nevyhladí
- vadí mi konzistence


Zkoušeli jste někdo tyto produkty od Rimmelu? :) Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše krásné komentáře!